Відучора деякі ЗМІ розповідають читачам незвичну новину: студентка італійського міста Падуя виступила з заявою про те, що під час підготовки до дисертації її заразили вірусом імунодефіциту людини. Справа у тому, що обурена вкрай дівчина вимушена була працювати на теренах експериментальних лабораторій де, по її словам, ймовірно, і сталося зараження. Вона звинувачує у цьому два вищих учбових заклади, один з яких – італійський.

Студентка з Падуї заявляє, що буде позиватися до суду на керівництво та співробітників вказаних університетів. При цьому дівчина стверджує, що так вона вчинить не лише заради себе, а й задля того, щоб вберегти від подібних випадків інших людей, своїх майбутніх колег.
ВІЛ – небезпечний вірус, що входить до десятки головних загроз людства на сьогоднішній день. У списку він знаходиться поряд з онкологічними захворюваннями та діабетом. За рік від СНІДу гине понад мільйон чоловік. Тому не дивно, що студентка обурена – адже, якщо вся ця інформація про зараження правдива, то виходить, незадовільні умови в університетських лабораторіях стали причиною руйнування її здоров’я та спровокували незворотні зміни у житті дівчини.

У разі виграшу судової справи студентка з Падуї може отримати немаленьку компенсацію, хоча, звичайно, навряд чи їй від цього стане легше, адже міцне здоров’я – найбільше багатство.

Коментарі