Лайнер Diamond Princess, у тому числі, і з італійськими громадянами на борту, декілька тижнів тому попав у незвичайну пастку – це не мілина і не айсберг, а тотальний карантин.
Схоже, що для 35 жителів Апеннінського півострова він, нарешті, завершується. Глава МЗС Італії Луїджі Ді Майо заявив, що держава якнайшвидше евакуює своїх громадян з круїзного лайнера Diamond Princess, пришвартованого в порту японського міста Йокогама на карантин у зв’язку із загрозою поширення коронавірусу. Про це 16 лютого він повідомив на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook.

У короткому пості говориться, що певні структури вже приступили до роботи по евакуації італійців, які опинилися на борту круїзного лайнера Diamond Princess в Японії.
Глава зовнішньополітичного відомства зазначив, що рішення про надання спеціального рейсу для звільнення громадян Італії було прийнято 14 лютого на зустрічі з надзвичайним комісаром Анджело Борреллі і міністром охорони здоров’я країни Роберто Сперанца.

За останніми даними, на круїзному лайнері Diamond Princess, пришвартованому на карантин в порту Йокогами, виявлено ще 67 свіжих випадків зараження новим типом коронавірусу Covid-2019 (це оновлене клінічне вираження інфекції, згідно даних МОЗ). Відомо, що загальне число тих, хто заразилися на борту, наразі досягло 285 осіб.

Коментарі