Італія – благословенна та багата країна, але проблеми час від часу виникають у будь-якій державі. Цього разу Національна служба статистики вирішила звернути увагу громадян на скорочення числа жителів країни. Подані відомості доволі невтішні.

Сухі статистичні дані говорять про те, що протягом 2019 року чисельність населення Італії скоротилася на 116 тисяч осіб, до 60 мільйонів 317 тисяч громадян. Про це повідомив Istat у вівторок, 11 лютого.

Згідно з озвученими відомостями, кількість смертей перевищила число народжень на 212 тисяч. Це означає, що у 2019 році у Італії народилося майже в півтора рази менше громадян (зареєстровано 435 тисяч), ніж померло (647 тисяч).

Натомість, на теренах країни з’явилося 143 тисячі нових мігрантів, яких держава спокусила можливістю заробити, або тих, хто вирішив переїхати сюди на постійне місце проживання. Однак 48 тисяч прибульців добровільно покинули країну.

Зниження чисельності населення спостерігається вже п’ятий рік поспіль і зачіпає значною мірою південні регіони країни. У більш економічно благополучних північних провінціях, за рахунок внутрішньої і зовнішньої міграції, спостерігається навіть певне зростання чисельності населення.

Коментарі