Синоптики попереджають – тепла та волога погода потроху відходить, а натомість у Європу завітає справжня зима. Мабуть, таким чином небеса вшановують прихід Бефани – міфічного персонажа, що спускається на Землю у період Богоявлення – з 5 на 6 січня. Саме у цей час полярні вітри та сонячна погода прийдуть до Італії.

Дощі зі шквалами короткочасно продовжаться лише на території провінцій Лігурія, Тоскана та на узбережжі Калабрії. Але і там у неділю з самого ранку почнуть хазяйнувати крижані вітри. Особливо сильними вони будуть у середній частині Адріатики та на півдні країни, внаслідок чого температурні показники серйозно знизяться. Погода значно погіршиться в Абруццо, Молізе, південній Калабрії і північній Сицилії. Сніг рясно вкриє вершини та схили Апеннін.

Фахівці стверджують, що понеділок 6 січня буде дуже холодним. Погода з м’якої, майже осінньої, швидко перетвориться на вітряну та морозну, з превалюванням арктичних повітряних мас. Але, незважаючи на це, майже по всій Італії сяятиме сліпуче зимове сонце.

Прогнозується, що на півдні країни температурні значення будуть на 5-7 ° С нижчими за звичайні показники. Трохи слабші морози поширяться на півночі та в центрі Італії.

Тому обов’язково залиште на каміні келих вина для Бефани та витягніть з шафи теплий одяг – йде красуня-зима!

Коментарі