Навколо спустошеної невпинними пожежами Австралії лунають сигнали тривоги припинити полювання на кенгуру. Шкіру тварин використовують для виготовлення футбольного взуття, мотоциклетних костюмів та предметів розкоші.

“Зупиніть топ-полювання на кенгуру”, – звертається Lav (Lega Anti-Vivisezione) безпосередньо до Посла Австралії в Італії Грегорі Алан Френча з надією пом’якшити і без того серйозний вплив на довкілля багатомісячних пожеж, що руйнують екосистему.

Lav пояснює, що Італія – перша країна в Європі за імпортом шкіри кенгуру. В основному її використовують як сировину для виробництва футбольного взуття та мотоциклетних костюмів відомих італійських компаній, але також частково для виробництва дорогого розкішного взуття та аксесуарів.

Правозахисники закликають італійських імпортерів шкіри та м’яса кенгуру назавжди відмовитися від полювання на них. 

Жертви багаття

“Згідно з оцінками, понад мільярд різних тварин загинули у полум’ї, у тому числі коали і кенгуру. Понад 8 мільйонів гектарів земель спустошено, десятки людських жертв та тисячі будинків зруйновані – це справжня екологічна катастрофа, втрата екосистеми незлічених розмірів”, – наголошує Lav. Дана ситуація, на думку правозахисників, вимагає дії дипломатичних органів, щоб “Італія оцінила можливість залучення фахівців, які допомагають управляти надзвичайними ситуаціями, що загрожують стиранню з лиця Землі багатьох видів тварин, із шкодою для середовища проживання та населення”.

Навіть верблюди в небезпеці

“У місяці та роки, що настануть після закінчення пожеж, усі дикі тварини матимуть серйозні труднощі з виживанням”, – зазначають активісти. І засуджують: “На сьогоднішній день австралійська влада не тільки не заборонила будь-яку форму мисливської діяльності, а й затвердила план викорінення популяції верблюдів, який у найближчі кілька днів призведе до вбивства щонайменше 10000 тварин, винних у тому, що відчайдушно шукають джерела води. Вода сьогодні в Австралії стала надто цінним ресурсом, щоб його використовувати для диких тварин”.

“Громадяни Австралії, навколишнє середовище та тварини – всі жертви вбивчої політики без мінімальної цілісної, етичної, наукової та стійкої стратегії”, – підсумовує Lega Anti-Vivisezione.

Коментарі