Кінець 2019 та 2020 рр. несуть інновації у римський аеропот Леонардо да Вінчі у Фьюмічіно та міланські Мальпенса і Лінате. 

Одним із найбільших нововведень у римському аеропорту Леонардо да Вінчі у Фьюмічіно, яке розпочнеться наприкінці листопада 2019 року, стане розпізнавання обличчя. Більше не перевірятимуть паспорти та посадкові талони. Система контролю буде повністю довірена біометричній технології розпізнавання обличчя, що сприятиме швидкій ідентифікації пасажирів. Мандрівники реєструватимуться у спеціальних кіосках, де електронні картки посвідчення особи та біометричні дані залишатимуться в пам’яті протягом року.

Наприкінці листопада ця система буде протестована лише в римському аеропорту Леонардо да Вінчі у Фьюмічіно компанією KLM і лише для напрямку Амстердам.

У 2020 році з лютого по березень до Леонардо да Вінчі прибудуть нові інноваційні сканери ручної поклажі для виявлення найменшої кількості вибухових речовин. 

Знову буде дозволено перевезення кремів та рідин більше 100 мл. Не потрібно буде виймати на оглядовий контроль працівниками служби безпеки комп’ютери, планшети та смартфони. Таким чином відбудеться скасування змін, впроваджених в аеропортах внаслідок атак 11 вересня 2001 року. 

Такі ж нововведення в міланських аеропортах Мальпенса та Лінате у 2020 році вводитиме компанія Sea, яка ними керує.

Нововведення торкнуться також перевірки багажу при check-in. Задля пришвидшення посадки на Терміналі 2 Мальпенси будуть встановлені self bag drop. Після реєстрації в Інтернеті пасажири зважуватимуть власний багаж, наклеюватимуть етикетку та відправлятимуть його у трюм. 

Усю необхідну інформацію про аеропорти Мілану надаватиме додаток app Sea Milan Airport: найкоротший шлях до терміналу й доступні послуги (ліфти, магазини, аптеки та ескалатори).

Коментарі