У Ватикані спростували чутки про те, що у Папи Римського Франциска і двох його помічників була діагностована коронавірусна інфекція COVID-2019. Про це 29 лютого повідомило агентство ТАСС з посиланням на прес-службу Святого престолу.

«Дуже великий фейк» – так прокоментували інформацію про можливе зараження понтифіка і його наближених людей новим типом пневмонії.

Нагадаємо, раніше інтернет-ресурс MCM News, посилаючись на заяву Ватикану, повідомив про те, що у Папи Римського Франциска і двох його помічників медичні тести на виявлення нового типу коронавируса показали позитивні результати, і нібито в зв’язку з цим Папа і його помічники були поміщені на карантин.

Дані чутки ґрунтувалися на тому, що папа Римський Франциск в останні дні відчував легке нездужання, через яке змушений був скасовувати аудієнції. Крім цього, додатковим стимулом до поширення фейків про можливе зараження понтифіка є важка епідеміологічна ситуація в Італії, викликана спалахом коронавірусної інфекції на півночі країни.

Нагадаємо, станом на 29 лютого в Італії число підтверджених випадків інфікування новим типом коронавірусу досягло 1 049. З них 29 осіб померли, а 50 повністю вилікувались. Половина заражених перебувають на домашній госпіталізації, оскільки симптоми хвороби у них виражені помірно.

Коментарі