Катастрофа Boeing 737 в Тегерані втретє за тиждень здійснила два рейси між Мальпенсою та Києвом. Останні кілька годин до трагедії. Планова перевірка поверхні між рейсами. “Він їхав назад через проблему”

Перед польотом до Ірану, Міжнародна авіакомпанія Boeing 737 – розбилася в середу вранці біля Тегерану з 176 людьми на борту – перебувала в Мілані Мальпенсі для двох сполучень між аеропортом Ломбард та столицею України. Це те, що виникає з платформ, які відстежують рухи літака. Струйний номер – серійний номер UR-PSR – всього три з половиною роки, який часто з’являється в провінції Варезе: це також сталося 2 та 5 січня цього року. Але це також обставина, яка викликає більше кількох питань, якщо слід розглядати першу гіпотезу, висунуту іранською владою, а саме те, що літак зазнав аварії через технічну проблему. Згідно з тим, що на сайті пише Іранська організація цивільної авіації: “Літак під час аварії повертався в аеропорт”, а на борту “була помічена пожежа”.

В Італії


Розбився рейсом Boeing 737 рейсом PS311 з Києва в Мілан Мальпенсу у вівторок 7 січня. Двомоторний двигун вилетів о 10.46 ранку, за місцевим часом (9.46 в Італії), щоб торкнутися асфальту аеропорту Ломбард о 12.09 і сісти на палець о 12.12 біля Воріт Б (той, що стосується додаткових рейсів у Шенген). Через три години і чотири хвилини літак авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» вилетів до свого хабу рейсом PS312 через півгодини після запланованого часу, щоб прибути пізніше на 20 хвилин (18.45 в Італії). На його зупинці в Мальпенсі – наскільки ми дізнаємось – були б проведені звичайні звичайні перевірки, які складаються з візуального та поверхневого аналізу зовнішньої частини літака, щоб побачити, чи є аномалії, такі як витік масла, очевидний знос шини, будь-які критичні проблеми гальмівної системи або двигунів. Але управління не показало б важливих питань.

Моделювання


Поломка двигуна – одна з опцій, що входять до льотних тренажерів Boeing 737s (але також і конкурентів Airbus A320): командири та перші офіцери всіх компаній повинні мати можливість повернути літак назад на землі та безпечно, навіть якщо вимкнений двигун чи в пожежі. Щодо українського персоналу, то моделювання, здійснені при “несправності двигуна”, що прибуває або відправляється з аеропорту Тегеран, було б іншим.

Чорні коробки


Але інцидент в Ірані ризикує стати побічною жертвою напруженості між Тегераном та США. Місцеві органи влади вже повідомили, що дві чорні скриньки – одна, яка записує дані польоту, а друга, що зберігає аудіо в кабіні, – не буде відправлена ​​у Вашингтон для аналізу, який може допомогти там опинитися. літак (Boeing) і двигуни (CFM) «виготовлені в США» (двигуни фактично належать франко-американському консорціуму). Французькі експерти з Беа з більшою ймовірністю впораються, якщо іранці вирішать їх залучити.

«Причини все ще з’ясовуються»


Тим часом, щоб додати плутанину щодо аварії, є також посольство України в Ірані. На офіційному веб-сайті рано вранці було пояснено, що причиною катастрофи стала «несправність двигуна». Але це речення було змінено пізніше. “Інформація про причини буде роз’яснена комісією”, – пояснює веб-сторінка. “Будь-які заяви щодо причин аварії до рішення комісії не вважаються офіційними”. Це крок назад відкриває пекуче досьє про будь-яку компенсацію родичам жертв.

Цікаві новини

Можливо, припустити, що обстріл був зі стрілецької зброї

Загибло 11 громадян України, два пасажири і дев’ять членів екіпажу. У тому числі 27-річна бортпровідник Катерина Стадник.

Як з’ясували журналісти, вона родом з Нової Каховки на Херсонщині. З власних джерел редакції  ТВ стало відомо, що Катерина встигла зателефонувати рідним і повідомити, що їх обстріляли. На цьому зв’язок перервався.

Літак Boeing 737 українських авіаліній МАУ могла збити ракета Ірану. На місці катастрофи лайнера знайдено уламок ракети. Відповідне фото першим виклав  Twitter акаунт Ashkan Monfared. Цей фрагмент виявлений на місці катастрофи українського пасажирського літака, що впав перед будинком місцевого жителя. Хіба літак так виглядає? Хіба це не ракета? задався питанням чоловік.

На фото зображений фрагмент головки самонаведення ракети 9M331 від зенітно-ракетного комплексу TOP M1

«Екіпаж не гине,він йде у небо»….
Світла пам’ять!

Коментарі