Італійські та всесвітньо відомі артисти виступають в крижаному театрі між Понтеділеньйо-Тонале (Pontedilegno-Tonale) і Валь-ді-Соле (Val di Sole), використовуючи лише інструменти, вирізані в льоду.

Наприкінці 2019 року розпочався і триває Другий Льодовий музичний фестиваль на льодовику Пресена (Ice Music Festival sul ghiacciaio Presena) між брешіанським Понтеділеньйо та трентінським Валь ді Соле. Добратися до нього можна канатною дорогою з Пассо-даль-Тонале (Passo dal Tonale). Однак відвідати цей екстраординарний захід можуть не всі бажаючі. 

Музична подія, організована консорціумом Pontedilegno-Tonale, APT Val di Sole та Trentino Marketing, вже прославилася в минулому році особливістю проведення шоу з інструментами з льоду всередині крижаного театру, на висоті 2600 метрів над рівнем моря.

Перший концерт зіграв бенд Bandabardò. Подія, задумана та створена американцем Тімом Лінхартом разом із місцевою командою, проходить у крижаному театрі EQ Ice Dome на 300 місць і доступна лише для запрошених.

До кінця березня 2020 року відбудеться понад 50 концертів джазової, рок, естрадної та класичної музики – два по четвергах та два по суботах.

Коментарі