Серйозні фінансові проблеми приніс жителям Італії режим надзвичайного стану, введений в країні для боротьби з поширенням нового коронавірусу, 28 березня повідомляє видання Huffington Post в Італії.

Найбільші втрати відчувають представники малого бізнесу через закриття магазинів і підприємств. Крім того, брак коштів стали відчувати працівники зупинених заводів і фабрик, а також звільнені після карантину італійські громадяни та особи, які працюють «у тіні».

За словами одного з опитаних жителів республіки, якщо уряд не надасть людям гроші на їжу, доведені до відчаю громадяни будуть змушені грабувати магазини і «спробують влаштувати революцію».

Як повідомлялося раніше, карантинний режим в Італії, що включає заборону на збори громадян і внутрішні пересування без крайньої необхідності, був введений на всій території країни 10 березня.

Таким чином, не тільки уряду Італії, але й набагато біднішої України, треба замислитися над розробкою ефективних соціальних програм підтримки населення, щоби карантинні заходи для запобігання розповсюдження вірусу не привели до фінансового колапсу і не викали хвилю народного гніву та масових заворушень.

Коментарі