Вранці, четвертого грудня 2019 року жителі Мілану, як завжди, поспішали на роботу та у своїх справах, але раптом деякі з них, придивившись до вод тутешнього каналу, починали помітно нервувати. З чого б це? Виявляється, халепа сталася з водами широкого та спокійного міського каналу – уважні громадяни помітили, що по ньому пливе сила-силенна купюр!

Містяни спочатку вирішили, що це звичайний різаний папір. Але придивившись, стало зрозуміло – у воді пливуть тисячі банкнот номіналом 100 євро! Зважаючи на те, що канал був практично вкритий купюрами, у деяких людей виникло нестримне бажання пірнути у воду та «нарибалити» собі декілька тисяч дармових грошей. І це, не дивлячись на доволі прохолодний зимовий день (температура вперто не підіймалася вище нуля)! Хоча, згодьтеся – спокуса дійсно була великою.

Прогнозовано посипалися версії, серед яких було і оригінальне припущення: буцім-то якийсь злодій таким чином вирішив збутися награбованого. Чому? Причин може бути безліч! Але згодом таки все прояснилося – виявилося, що банкноти, всі до останньої – фальшиві. А от головне питання – хто і навіщо їх висипав у канал, так і остається без відповіді. Влада міста припускає, що це була якась публічна акція чи рекламна кампанія. А як вважаєте ви?

Коментарі