Різдвяного вечора у невеликому містечку Сесто-Сан-Джованні, що належить до Міланської агломерації, сталося лихо. Люди, які проживають у будинку по вулиці Горіціа, мирно святкували Різдво Христове, аж раптом почули характерний сморід та побачили язики полум’я, що виривалися з квартири на четвертому поверсі. Біда спіткала нещасних мешканців багатоповерхівки приблизно о 19.30.

Як згодом виявилося, у квартирі проживала старенька пані 86 років. Вона якраз повернулася від сина та вирішила зігрітися. З цією метою жінка ввімкнула електричну плиту. Сеньйора не помітила, як сталося замикання та загоряння побутового приладу.

Коли чотири пожежні команди приїхали на виклик, квартира була охоплена полум’ям та густим, їдучим димом. Гасити пожежу прийшлося доволі довго. Крім того, на місце виїхала група карабінерів, щоб допомогти навести лад та евакуювати постраждалих. Госпіталізувати довелося саму господиню та 34-річного чоловіка з опіками різної ступені важкості.

Цікаво, що один з поліцейських, який приїхали на виклик, був добряче напідпитку. Незважаючи на це, карабінер приймав активну участь у рятувальній операції. Мабуть, таким чином коп протестував проти того, що його зміна прийшлася якраз на Різдво, от і випив зайвого…

Коментарі