Продовжується розслідування резонансної справи, у якій фігурують декілька американських спецназівців та два молодих італійця. Нагадаємо – вояки 173-ї повітряно-десантної бригади декілька днів тому жорстоко побили місцевих хлопців у результаті словесної перепалки біля бару у центрі Вінченци. Причому американці віддухопелили містян так, що один з постраждалих – Рікардо Пассаро, за його словами, досі не впізнає себе у дзеркалі.

Солдати були добряче напідпитку, але професіоналізм, як кажуть, не проп’єш, тому, сили воєнних явно переважали над скромними бійцівськими здібностями мирних жителів. Невідомо, що стало причиною скандалу, але згідно з інформацією, поданою знаною італійською газетою La Repubblica, у постраждалих зафіксовано наступні травми: зламані щелепи, тріщини та переломи кісток, а Рікардо Пассаро довелося до всього ще й зробити пластичну операцію.

В з’язку з тим, що американські вояки занадто часто попадають у кримінальні зведення, владі міста урвався терпець. Справа знаходиться на особистому контролі у мера Вінченци. Також посадовці вимагають від воєнних ввести комендантську годину та обмежити пересування десантників тихими вулицями італійського міста. Франческо Рукко у буквальному сенсі пред’явив ультиматум керівництву бази «Ердлє» та заявив, що застережлива міра повинна діяти до повного прояснення обставин побиття, тобто не менше 45 діб.

Як відреагувала на інцидент громада – поки невідомо.

Коментарі