Наслідки небезпечної китайської пандемії починають відбиватися на усіх сферах життєдіяльності людей – торгівлі, транспортних перевезеннях, пересуваннях по планеті, розвагах. Звичайно, не обійшли негаразди і спортивний сектор.

Наразі матч серії B (другий за силою дивізіон чемпіонату Італії з футболу) між «Асколі» і «Кремонезе», який повинен був відбутися в суботу, 22 лютого, перенесений через побоювання з приводу поширення коронавірусу, повідомляє агентство «Рейтер». Раніше подібне мало місце тільки по причині погіршення погодних умов.

Більше того, зустріч не відбулася через те, що гостьова команда розташовується в регіоні Ломбардія на півночі Італії, де на даний момент зареєстровано 30 випадків зараження коронавірусом. За інформацією Gazzetta dello Sport, обидві команди вже перебували на полі, коли гравцям повідомили про перенесення знакового матчу.

Раніше, в суботу був підтверджений другий смертельний випадок в Італії від нового коронавірусу – померла жінка з Ломбардії. За декілька годин до цього загинув 77-річний італієць з Падуї. Лікарі побоюються, що існує невідомий спосіб розповсюдження інфекції, а інкубаційний період може сягати навіть 24 днів.

Коментарі