Автомобільні гіганти світу готуються запустити виробництво необхідного медичного обладнання на боротьбу з коронавірусом.

Технології формули 1 доступні для національних надзвичайних ситуацій

Пандемія коронавірусу ставить медичні заклади по всій країні на коліна і Ferrari, флагман Made in Italy у світі, вирішив, що може сприяти забезпеченню необхідної техніки в реанімації: вентиляторів та респіраторів.

Автомобільна промисловість допоможе Siare Engineering International

Ferrari та FCA, які кілька днів тому, як і багато інших виробників автомобілів, вирішили припинити виробництво, готові запропонувати свій активний внесок у боротьбу з поширенням епідемії коронавірусу.

Вони зроблять це, надаючи інженерні навички та системи для виробництва легеневих вентиляторів для інтенсивної терапії на допомогу Siare Engineering International, невеликій компанії з Болоньї, яка є найбільшим італійським виробником респіраторів, необхідних пристроїв для активації сотень ліжок  інтенсивної терапії, які встановлюється з великою швидкістю по всій Італії на виклики часу в боротьбі з коронавірусом.

Siare веде переговори з FerrariFCA та Marelli

Невелика компанія, яка налічує всього 35 працівників, переповнена сьогодні запитами лікарень. Не зважаючи на те, що на підтримку виробництва протягом кількох днів прийшли 30 військових техніків, компанії потрібні фахівці для впорядкування виробничих процесів для збільшення обсягів.

Тож Siare вирішив попросити про допомогу автомобільну промисловість, розпочавши переговори з Ferrari, FCA та Marelli про виробництво та закупівлю комплектуючих та для збирання вентиляторів. 

Як заявив Reuters генеральний директор Siare Джанлука Преціоза, виробники автомобілів мають навички в секторі електроніки та сантехніки, необхідні для виробництва медичних приладів. Крім того, такі гіганти, як FCA та Ferrari, також можуть використовувати потужну переговорну силу при купівлі компонентів та сировини.

Два плани дій на столі

Є дві практичні альтернативи цій дії з підтримки Siare. Перша – направити техніків Ferrari та FCA на завод Siare в Креспеллано-Валсамоджіа для прискорення виробничих процесів;  друга, з іншого боку, планує передати виробництво деталей вентиляторів на фабрики двох виробників автомобілів – заводи Маранелло та Модена.

Siare звертається також до виробників автомобілів у США та Великобританії. Італія – не єдина, де автомобільна промисловість покликана зробити свій ефективний внесок у виробництво медичних приладів у цій надзвичайній ситуації. У Сполучених Штатах уряд уже розпочав переговори з Ford та General Motors, тоді як Tesla висловила намір виробляти вентилятори легень. Подібні звернення також надходили від прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона з проханням про часткову і тимчасову промислову конвертацію в самі Ford, Honda та Rolls-Royce.