Італійський фермер Даріо Гамбаріні зобразив за допомогою трактора коронавірус на своєму сільськогосподарському полі, повідомляє Asna.it.

Незвичайне зображення з’явилося на ділянці площею 20 тисяч квадратних метрів. Відомо, що роботи проводилися в Кастаньяро (Верона) за допомогою трактора, плуга та борони. Гамбаріні «намалював» китайські ієрогліфи, а також латинськими буквами написав назву вірусу. За словами фермера-тракториста, таким незвичайним чином він хотів підтримати наукове співтовариство, сподіваючись, що вченим вдасться швидко винайти вакцину для знищення вірусу.

Взагалі, креативний чоловік не вперше вдається до спроб використання власних сільськогосподарських угідь у якості мольберта. У 2017 році фермер на цьому ж полі напередодні саміту «Великої двадцятки» в Гамбурзі за допомогою трактора намалював портрет президента Росії Володимира Путіна, а в березні минулого року зобразив портрет голови КНР Сі Цзіньпіна з нагоди його візиту до Італії. Останній портрет, якби він залишився, з огляду на недавні події, набув би неабиякої популярності.

Незрозуміло, як відреагують вчені на гарчу підтримку фермера і чи надихне вона їх на більш плідну роботу, але увагу світової спільноти до себе чоловік точно привернув.

Коментарі