Ви ще не вирішили, де будете святкувати останню ніч року? Тоді гайда у Парабьяго! У вівторок, 31 грудня, там стартує мега-вечірка. Це унікальна можливість для тих, хто хоче танцювати до пізньої ночі, вітаючи кінець року разом з Zarro Night.

Танцювально-розважальний концерт – абсолютно безкоштовний, тому у ньому можуть прийняти участь всі мешканці маленького містечка провінції Ломбардії та гості, що завітають на святковий вогник.
А зараз трохи практичної інформації. На Piazza Maggiolini можна буде потрапити з 20.30, проходячи через отвори, створені задля безпеки присутніх. Концерт розпочнеться рівно о дев’ятій годині вечора з виступу місцевих груп. Приблизно о десятій до заходу приєднаються Zarro Night і Dj Matrix, більш відомі молодшій аудиторії.

Щоб гарантовано потрапити на безкоштовне шоу, організатори рекомендують зареєструватися у онлайн-режимі на офіційному сайті заходу. Це необхідно для проведення перевірок та забезпечення громадського порядку, а також спрощення процедур доступу для тих, хто авторизувався. Після бронювання друковану або цифрову версію реєстрації треба показати персоналу, присутньому біля воріт.

Для отримання більш детальної інформації та відстеження події краще звернутися на спеціально створену сторінку у Facebook.

Коментарі