Італійські провінції продовжують активно налагоджувати рекреаційну сферу і додавати умов для зручності та комфорту закордонних мандрівників, використовуючи для цього сучасні методи. Ось і Флоренція у даній справі не пасе задніх. Влада міста підготувала спеціальний мобільний додаток під назвою «Відчуй Флоренцію» (Feel Florence). Перш за все, програма запропонує туристам подорож по незвичайним маршрутам міста і околиць, повідомляє Controradio.

Передбачається, що, завантаживши новинку до смартфону, гості Італії будуть завжди в курсі подій, які відбуваються на теренах міста та країни, зможуть познайомитися з неочевидними пам’ятками історії та архітектури.

Так, крім відвідування відомих місць, додаток пропонує, наприклад, маршрути «Зелена Флоренція», що проходять скверами та садами, «Флоренція пішки і на велосипеді», гід для шопоголіків, «Флоренція для дітей», тощо. На базі додатку завантажена актуальна карта фонтанів, туалетів, місць відпочинку.

Також Feel Florence дозволить муніципалітету моніторити туристичний потік і розвантажувати трафік, перенаправляючи мандрівників за іншими маршрутами. Зараз програму тестують, а доступною для гостей вона буде з червня 2020 року.

Коментарі