Бажаючі зробити бізнес на біді були завжди. І пандемія коронавірусу не виняток.

Антимонопольне агентство розпочало розслідування проти сайту pharmacocoronaronausus.it та призупинило рекламу й продаж препарату  “generico Kaletra”, який сайт продавав за ціною 634,44 євро. 

Розрекламований препарат (який містить активні противірусні компоненти для лікування ВІЛ-інфекцій) був популяризований як “єдиний препарат проти коронавірусу” та “єдиний засіб боротьби з коронавірусом”. До такої реклами сайт вдався, не зважаючи на те, що, як відомо з заяв світових органів охорони здоров’я, в даний час не існує ефективних ліків для боротьби з вірусом.

Антимонопольне агентство “вважає, що способи продажу товарів є оманливими і агресивними, оскільки професіонали використовують тривогу, викликану постійним збільшенням кількості суб’єктів, заражених COVID  -19”.

Натомість сайт переконаний, що продаж продукту є законним і що професіонали працюють в умовах правового поля. Однак правда в тому, що в Італії продаж таких препаратів заборонений. Насамперед тому що продаватися вони повинні лише за  лікарськими рецептами.

Коментарі