Національне управління цивільної авіації (ENAC) зупиняє польоти Ernest Airlines, шостої італійської авіакомпанії для перевезення пасажирів. 

У неділю ENAC вирішив призупинити дію ліцензії “на перевезення пасажирів та вантажів по повітрю” перевізника, заснованого у 2015 році, який базується у Мілані. Рішення про зупинку авіарейсів набуде чинності з 13 січня 2020 року, – пояснює орган у примітці – з єдиною метою – дозволити компанії “захистити пасажирів, які вже мають проїзний документ, та надати користувачам необхідну інформацію для будь-яких скасованих рейсів”.

 Зупинка продажів
 

Тим часом ENAC забороняє Ернесту продавати квитки – запит, який вже прийняв перевізник: офіційний веб-сайт показує кінцеву дату рейсів 12 січня 2020 року. “Ліцензія залишається в силі до 13 січня 2020 р. – зазначається у повідомленні. – Враховуючи тривалість свят, а також українське Різдво 7 січня 2020 року, як необхідність гарантувати найкращий захист інтересів пасажира, оскільки не існує невідкладних критичних питань, які впливають на безпеку експлуатації”.    

“Наша авіакомпанія повинна тимчасово припинити продажі рейсів, що відправляються”, – зазначає Ернест на офіційному веб-сайті. І запевняє про відновлення як тільки-но буде скасовано положення про заборону. “Компанія вживає всіх дій, спрямованих на отримання скасування цього положення “.

Причини
 

Як стало відомо, Національне управління цивільної авіації призупинило роботу авіакомпанії через фінансові проблеми. Кілька місяців, пояснюють джерела, компанія опинилася в економічних труднощах настільки, що також затримала виплату зарплати працівникам.

“Якщо перевізник надає гарантії, передбачені регламентами ЄС і вони позитивно оцінюються органом, міру припинення може бути скасовано”, – уточнює ENAC.

З шведськими грошима
 

У 2018 році авіакомпанія Ernest Airlines, яка має свій центр в Міланській Мальпенсі, але також працює в інших містах Італії, включаючи Рим Фіумічіно перевезла трохи менше 611 тисяч пасажирів. Зокрема до Албанії (з Тирани) та України (Київ, Львів, Харків, Одеса). Цього року перевезення повинні були сягнути мільйона.  

Компанія володіє флотом із чотирьох орендованих аеробусів. Перевізник – італійський, але народився він завдяки фінансуванню Маркуса Перссона, шведа, який став мільярдером, продавши у 2014 році Microsoft свою успішну відеогру “Minecraft” за 2,5 мільярда доларів.

Про це повідомляє Corriere della Sera 

Коментарі