Футболіст італійського клубу «Сампдорія» Едгар Баррето, центральний півзахисник, нещодавно здав позитивний тест на коронавірус, але вже вилікувався від недуги. Про це 25 березня повідомила Football Italia. За інформацією видання, разом з гравцем заразилася також і його дружина. Незважаючи на одужання чоловіка, обоє досі перебувають в ізоляції.

35-річний Баррето перейшов в «Сампдорію» влітку 2015 року з «Палермо» на правах вільного агента. У нинішньому сезоні він провів всього два матчі Серії А. Контракт гравця з генуезьким клубом переривається після закінчення сезону.

Раніше в «Сампдорії» повідомляли про шість випадків зараження. В число хворих входять п’ять футболістів – Маноло Габбьядіні, Омар Коллі, Альбін Екдаля, Антоніо Ла гумин і Мортен Торсбі, а також один з лікарів клубу.

Наразі у світі зареєстровано 510 108 випадків зараження COVID-19, причому Італія по числу інфікованих майже наздогнала Китай – 80 539 осіб проти 81 782. Від коронавірусу на Апеннінах померло 8 165 людей, а вилікувалася 10 361 особа. Пандемія навчила людей бути більш дисциплінованими, поміркованими та змусила уважніше дослухатися до рекомендацій влади, адже на початку інфекційного розгулу мало хто вірив, що наслідки стануть настільки сумними та гнітючими.

Коментарі