Прем’єр-міністр Італії доволі жорстко висловився з приводу швидкого розповсюдження COVID-19 теренами Апеннінського півострова. Зокрема, посадовець звинуватив лікарню північної Італії, де було ушпиталено першого пацієнта, у халатному ставленні до правил та процедур, які повинні вступати у дію під час загрози пандемії (адже, за висновками ВООЗ, вірус однозначно має такий потенціал).

Саме у цій клініці, на думку Джузеппе Конте, медичні працівники та керівництво закладу повели себе неправильно, тому що не керувалися протоколами, прописаними у подібних випадках. Такі безвідповідальні дії привели до блискавичного розповсюдження хвороби країною.

Наразі число хворих у Італії виросло на 93 людини за добу: 322 особи проти вчорашніх 229 (посилання на карту розповсюдження COVID-19 – http://joxi.ru/823WbRbuDKYPX2). У всьому світі станом на 26 лютого хворих збільшилося до 80 994 осіб. При цьому виписані з лікарень – 30 тис. вилікуваних.

У Китаї за останню добу зафіксовано 507 нових випадків зараження та 70 смертей. Проте, уряд Піднебесної наголошує, що епідемія у країні потроху йде на спад. Це, звичайно, вселяє надію на поступове звільнення населення Землі з тенет небезпечної хвороби.

Коментарі