У цю суботу в Італії зафіксовано нову смерть від коронавірусу. Жертвою COVID-19 стала жителька регіону Ломбардія – вона потрапила в зону зараження поблизу північно-італійського міста Кодоньйо. Агентство ANSA повідомило, що це вже друга смерть від китайської пошесті за добу. За декілька годин перед цим у Падуї (регіон Венето) загинув 77-річний чоловік. До речі, у нього хворобу діагностували в останній момент.

Наразі, згідно статистики італійських лікарень, у країні нараховується біля 30 осіб, заражених COVID-19. Це демонструє надзвичайну агресивність інфекційного збудника, адже тільки нещодавно число хворих вимірялося одиницями. Вчені підозрюють, що у вірусу є й інші, поки невивчені способи передачі.

Стосовно загиблих від коронавірусу, Італія стала своєрідним першовідкривачем, оскільки до вказаних смертей, у Європі зафіксовано лише одну – китайського туриста у Франції на тому тижні. Оскільки тенденція розповсюдження COVID-19 на теренах Італії стає вельми небезпечною, влада прийняла рішення ізолювати десять міст на півночі країни, запровадивши там суворий карантин. Це сталося після того, як десяток пацієнтів та п’ять лікарів підхопили COVID-19. У містах, охоплених карантином, зачинено школи, дитячі садки, кав’ярні, ресторани та інші громадські місця.

Звичайно, неприпустимо поширювати паніку, але, з огляду на ситуацію, мимоволі стає лячно – адже вірус вже біля нашого

Коментарі