Зранку співробітників аеровузла Оріо-аль-Серіо імені Караваджіо, що знаходиться поблизу Бергамо, чекала страшна знахідка. Коли робітники о дев’ятій ранку зайшли до туалетів, які розташовані у зоні прибуття, то побачили там бездиханне тіло 58-річного безхатька.

Співробітники з першого погляду помітили, що швидка допомога у даному випадку вже не потрібна – чоловік був мертвий. Звичайно, на місце відразу прибули медики, але нічим зарадити не змогли, тільки констатували смерть. Тіло бездомного італійця, який, ймовірно, намагався переночувати у туалетній кімнаті аеропорту, доправили, куди слід, а на місці наразі працює наряд поліції.

Необхідно у першу чергу виявити особу померлого чоловіка, чим і займаються карабінери. Схоже на те, що безхатько таки переночував у приміщенні, а вже на ранок з невияснених поки що причин, помер у туалетній кімнаті.

Оріо-аль-Серіо – доволі великий хаб, що обслуговує мільйони пасажирів щорічно. Аеропорт займає п’яте місце у Італії після венеціанського, римського та двох міланських вузлів. Зважаючи на велелюдність, не дивно, що вказаний чоловік непомітно пробрався до туалетів, маючи надію там помитися та виспатися. Як кажуть мудрі люди, від суми – не зарікайся.

Коментарі