Для міланських водіїв недільний ранок почався зовсім не життєрадісно – величезна діра у асфальті на одній з вулиць міста привела до неприємних наслідків мінімум для восьми керманичів. Дана траса – доволі велелюдна і вдень характеризується серйозним трафіком, тому місцевий «кратер» спіймав немало неуважних власників транспортних засобів.

Порізані колеса, зігнуті та розбиті диски, зіпсовані нерви – ось наслідки недбалості працівників місцевого муніципалітету укупі з дорожніми службами. Діра діаметром до 30 сантиметрів чекала свого часу на Віале Луніджана. Саме поряд з цим міні-колодязем один з розлючених постраждалих водіїв зафіксував понівечені деталі машин, яким «пощастило» попасти у лапи підступної ями.

Іронія долі у тому, що буквально на днях відділ міланського муніципалітету, відповідальний за ремонт доріг, відзвітував – роботи проводяться активно, за місяць було здійснено 4 300 виїздів з метою технічного обслуговування вулиць. А за ті ями, що все ж залишились на трасах Мілану, комісар з суспільних робіт Марко Гранеллі, поклав відповідальність на дощову воду, що призводить до просідання покриття.

Воно б усе нічого, та постраждалим водіям, яким доведеться ремонтувати зіпсовані авто за власний кошт, дуже важко пояснити, що рівно було на папері, та забули про яри. Та й дощі до Італії прийшли не назовсім – незабаром вулиці вкриють сніжні кучугури. Тому, у світлі останніх подій, усім місцевим керманичам доведеться терміново пригадувати приказку: «Тримайсь, Хома, бо йде зима!».

Коментарі