Мер Мессіни Катена Де Лука має намір заборонити всім жителям міста залишати свої будинки з будь-якої причини, крім питань «першої необхідності», про це він заявив журналістам в середу, 11 березня. З метою боротьби з поширенням коронавірусу потрібно припинити всю «громадську і приватну активність» на період до 3 квітня, а також ввести нові заходи контролю, вважає градоначальник.

Якщо навіть тиждень тому ці перестороги викликали б мільйон фотожаб та мемів, то зараз італійцям не до сміху. Можливо, мер має рацію: тільки жорстка самоізоляція, більш схожа на домашній арешт, допоможе переломити важку ситуацію з епідемією коронавірусу. Адже в Китаї суворі міри допомогли, бо хвороба у цій країні явно йде на спад – на сьогодні заразилося тільки 19 осіб, а 14 лікарень, які терміново збудували, щоби розмістити тисячі хворих, вже зачинилися.

Чого не скажеш про Італію – COVID-2019 наразі лютує там, як ніколи. Згідно останнім даним, в країні нараховується 10 149 хворих та 724 вилікуваних. Померла 631 людина. Відношення між смертністю та випадками одужання вражають – наприклад, у тому ж Ірані ця пропорція виглядає наступним чином: 2 959 вилікуваних проти 354 померлих. Питання: чому?

Коментарі