Вчора, у міланському районі Лорентего сталася незвичайна подія – дитя настільки активно просилося на світ, що не дочекалося лікарів і взяло справу у свої руки. У породіллі, яка проживає разом з чоловіком у приватному будинку, раптово відійшли води, а об 11.30 прекрасна, здорова дівчинка дзвінким криком сповістила місто про своє народження.

На місце відразу ж виїхала карета швидкої допомоги, щоб доставити головних героїв цієї радісної звістки – 27-річну матусю та її новонароджену донечку до місцевої лікарні. Хоча безстрашні дівчата й потребують певного догляду, але почувають себе доволі непогано – пологи пройшли майже без ускладнень.

Взагалі, святковий тиждень був дуже щедрий на подібні «подарунки» – наприклад, одна молода жінка декілька днів тому народила прямо у автомобілі, на якому намагалася дістатися до пологового будинку. А інша сеньйора, яка проживає у Леньяно, привела на світ маля, яке відразу у свої люблячі руки прийняла рідна бабуся. Бо хто ж зрозуміє і допоможе краще, ніж найближчі люди!
Всі випадки домашніх або дорожніх пологів, на щастя обійшлися без проблем – нові громадяни Італії та їх щасливі батьки почувають себе відмінно. Дай Боже, щоб так було завжди!

Коментарі