Життя невпинно крутить своє колесо: хтось відходить, а хтось народжується. Але народження аж трьох близнят у час страждань, коли Італія бореться із надзвичайною ситуацією коронавірусу, можна вважати справжнім дивом. До того ж, народилися малюки не аби-де, а в Сан-Джованні Ротондо, містечку на півдні країни, де зберігаються останки італійського схизматика Падре Піо. 

“Це прекрасна історія кохання, якою ми хотіли поділитися у ці важкі для всієї країни дні”, – повідомило відділення новонароджених, яке опікувалося пологами.

ТРИ БЛИЗНЮЧКИ

Чотири дні тому у Punto Nascita di Casa Sollievo della Sofferenza народилися три дівчинки: Джулія Піа, Сара Піа та Алессія Піа, три маленьких втіхи Марії та Мікеле, родом з села Ріпакандіди у провінції Потенца. Новонародженим доведеться пробути кілька тижнів у відділенні інтенсивної терапії новонароджених. Їх будуть годувати молоком з Banca del Latte Umano Банку,  подарованим матерями-донорами, про яких піклуються співробітники відділення новонароджених.

ІСТОРІЯ ЛЮБОВІ ЗА ЧАСІВ КОРОНАВІРУСУ

Історію народження трійнят розповідають у Casa Sollievo della Sofferenza: “Місяць тому, коли потрібно було перейти в лікарню інтенсивної терапії новонароджених, у регіоні, де мешкає Марія, не було місць. А сьогодні, після  місяця госпіталізації в Сан-Джованні Ротондо, наданої в акушерсько-гінекологічному відділенні допомоги, настала пора мами Марії повернутися додому”.

МИ ПЕРЕМОЖЕМО ВІРУС

Тим часом міністр охорони здоров’я Роберто Сперанца виступив із відео закликом у Facebook, щоб підтримати італійців у цей важкий час: “Нам потрібен великий союз. Нам потрібен пакт між громадянами та установами. Декрети та постанови важливі, але найважливіше – це поведінка кожної людини. Ми знаємо, що просимо жертовності, навіть дуже серйозної, але вона необхідна, якщо ми справді хочемо перемогти цей коронавірус. Економіка відновиться, але спершу мусимо обов’язково перемогти цей вірус”.