Життя невпинно крутить своє колесо: хтось відходить, а хтось народжується. Але народження аж трьох близнят у час страждань, коли Італія бореться із надзвичайною ситуацією коронавірусу, можна вважати справжнім дивом. До того ж, народилися малюки не аби-де, а в Сан-Джованні Ротондо, містечку на півдні країни, де зберігаються останки італійського схизматика Падре Піо. 

“Це прекрасна історія кохання, якою ми хотіли поділитися у ці важкі для всієї країни дні”, – повідомило відділення новонароджених, яке опікувалося пологами.

ТРИ БЛИЗНЮЧКИ

Чотири дні тому у Punto Nascita di Casa Sollievo della Sofferenza народилися три дівчинки: Джулія Піа, Сара Піа та Алессія Піа, три маленьких втіхи Марії та Мікеле, родом з села Ріпакандіди у провінції Потенца. Новонародженим доведеться пробути кілька тижнів у відділенні інтенсивної терапії новонароджених. Їх будуть годувати молоком з Banca del Latte Umano Банку,  подарованим матерями-донорами, про яких піклуються співробітники відділення новонароджених.

ІСТОРІЯ ЛЮБОВІ ЗА ЧАСІВ КОРОНАВІРУСУ

Історію народження трійнят розповідають у Casa Sollievo della Sofferenza: “Місяць тому, коли потрібно було перейти в лікарню інтенсивної терапії новонароджених, у регіоні, де мешкає Марія, не було місць. А сьогодні, після  місяця госпіталізації в Сан-Джованні Ротондо, наданої в акушерсько-гінекологічному відділенні допомоги, настала пора мами Марії повернутися додому”.

МИ ПЕРЕМОЖЕМО ВІРУС

Тим часом міністр охорони здоров’я Роберто Сперанца виступив із відео закликом у Facebook, щоб підтримати італійців у цей важкий час: “Нам потрібен великий союз. Нам потрібен пакт між громадянами та установами. Декрети та постанови важливі, але найважливіше – це поведінка кожної людини. Ми знаємо, що просимо жертовності, навіть дуже серйозної, але вона необхідна, якщо ми справді хочемо перемогти цей коронавірус. Економіка відновиться, але спершу мусимо обов’язково перемогти цей вірус”.

Коментарі