22 та 29 березня понад тисячу торгових точок супермаркету Coop, розкиданих по всій країні, буде зачинено.

Цілих 1100 магазинів Coop, розкиданих по всій країні, залишатимуться зачиненими протягом наступних двох неділь: 22 та 29 березня 2020 року. Новини оприлюднили в примітці компанії: “Ми вважаємо необхідним заходом допомогти обмежити відвідування вулиці, розбавляючи покупки сімей у будні дні та перешкоджаючи їх концентрації у неділю. І водночас задовольняти потреби колег, які працюють у магазинах і які, таким чином, зможуть отримати перерву, яка також може пом’якшити напруженість минулих тижнів ‘.

Рішення на національному рівні, пояснює Coop у примітці, має двояке значення: реагування на потреби персоналу, що працює у магазинах, та подальше обмеження людей, які виходять з дому, відповідно до показань уряду. “Буде корисно зробити додаткову перерву, яка полегшить напругу останніх кількох тижнів. Захід, очевидно, винятковий і обмежений”.

Alleanza Coop звертається до уряду: “Велика повага, вдячність та подяка за героїчну діяльність, яку здійснюють медичні та медсестринські працівники в лікарнях, та за всю надзвичайну роботу нашої мережі цивільного захисту. Але вони не єдині  Біля них, в окопах, є багато членів та багато працівників кооперативів, які піклуються про підтримку медичних структур у службах очищення та санітарії і безпосередньо надають допомогу найбільш тендітним людям, дуже часто не самодостатнім. Багато чоловік, понад 500 000, які заслуговують такої ж поваги, тому що вони приймають надзвичайні потреби з величезними жертвами і не завжди мають завжди інструменти безпеки, які ніде не знайти. Це вся соціально-оздоровча мережа, створена кооперативами, які надають домашні послуги, яка слідкує за людьми похилого віку, неповнолітніми, людьми з обмеженими можливостями, яка керує психіатричними спільнотами, підтримує людей із залежностями, бездомністю та  приймає мігрантів, що гарантує основні послуги для сімей та ризикує.

Це момент відповідальності: ми працюємо над тим, щоб знайти найближчі години індивідуальних засобів захисту для всіх членів та працівників кооперативів, але також просимо державні органи уваги, щоб вони мали необхідні засоби для виконання своєї роботу. Ми хочемо працювати в безпеці”.