Відсьогодні у деяких країнах Європи почав бушувати потужний ураган, який відразу нарекли романтичним ім’ям Сіара. Прогнозується, що спочатку поривчастий вітер на континенті досягатиме 15 метрів на секунду (узбережжя та острови – до 22 м/ с). Але вже до вечора неділі, 9 лютого, пориви сягнуть 27-35 метрів на секунду. Цей доволі руйнівний шторм прокотиться всією Європою, зачепить Італію та дійде навіть до України.

З собою циклон принесе магнітні бурі, тому людям з судинними захворюваннями прийдеться несолодко. У зв’язку з цим у багатьох країнах терміново відміняють футбольні матчі. Зокрема, це вже зробили у Великобританії, де перенесли зустріч «Манчестер Сіті» з «Вест Хемом». Також відкладено багато змагань жіночих ліг.

Більше того, у Парижі навіть припинили доступ на Ейфелеву вежу, що буває дуже рідко, тільки у виключних випадках. Схоже, один з них настав. У Бельгії, у свою чергу, закривають лісосмуги, сквери та парки, бо на теренах країни очікуються пориви вітру до 130 км/ с, отже, можуть ламатися гілки та навіть стовбури дерев. Владні структури європейських держав готують мешканців до серйозного погіршення погодних умов та закликають не виходити на вулицю і не паркувати машини під деревами. Також можуть бути короткочасні проблеми з роботою аеропортів. Оптимізм вселяє тільки той факт, що ураган не протримається довго.

Коментарі