Журналіст каналу Calabria TV Ліно Полімені виклав на своїй сторінці у Facebook емоційний ролик, що наочно демонструє: Європу і США не хвилюють проблеми Італії. Вони фактично кинули країну, яка відчайдушно бореться з коронавірусною пандемією, напризволяще, забувши про її гігантський внесок у світову культуру, мистецтво і науку.

«Спасибі, дорогий мсьє Макрон, дорога синьйора Меркель! Спасибі, що кинули нас, коли ми так потребуємо допомоги! Спасибі, що не дали нам можливості придбати у вас звичайні маски та інші медичні товари для боротьби з вірусом.

А ви в курсі, що ми за них вже вам заплатили? Ми – італійці, брудні, галасливі, некеровані, веселі, фольклорні, бідні і місцями мафіозні. Це ми – італійці, які подарували вам мистецтво і культуру, на яких заснована наша і ваша цивілізація. Це ми – італійці, ті, які створили пармезан, моцарелу, прошутто, мортаделлу, салямі, равіолі, тортелліні, лазанью, морозиво, піцу і так далі! Ми – ті, хто привіз виноградники до Франції і хто навчив вас робити вино та граппу.

Також вам, містер Трамп, і вам, містер Джонсон, спасибі, що ізолювали нас замість того, щоб допомогти» – говорить закадровий голос.

Коментарі