Ошатний будиночок італійського Санти – Баббо Наталє, має відвідати кожен, бо це незмінна різдвяно-новорічна традиція багатьох років. У Меленьяно, що за 16 км від Мілану, його, нарешті, відкрито! Вхід – вільний для всіх бажаючих з п’ятої до десятої години вечора. Популярна святкова локація працюватиме включно до 6 січня.

Будиночок сивовусого та щедрого на подарунки Баббо Наталє знаходиться на Via dei Platani та вражає своєю красою і казковістю. У цьому році тут можна побачити безліч вогняних шоу, помилуватися розписними санчатами, запряженими північними оленями, а також познайомитися з помічниками казкового дідуся – ельфами та сніговиками.

Авторами феєричної світлової інсталяції є подружжя Гогліо. Массіміліано та Анналіса завжди готуються до цієї визначної події, ще з літа. Різдвяними вогнями прикрашені дерева, кущі, паркани, фігури чарівних персонажів та сам будинок. Здалеку садиба схожа на яскраву вогняну оазу. Єдине прохання організаторів – не паркувати автомобілі занадто близько до будинку, щоб не заважати від відвідувачам.

Традиція прикрашати резиденцію Баббо Наталє у Меленьяно ведеться ще з 1982 року, а у 2019-му тут очікується особливо багато шанувальників, адже у локації є свій сайт, де розміщені всілякі цікаві історії та організаційна інформація.

І, ледь не забули: як завжди, у будиночку можна залишити листівку для італійського Санти. Отож, мерщій беріться за перо!

Коментарі