Північна область Італії – Ломбардія, найбільш постраждала від пандемії небезпечного захворювання, найближчими днями отримає 10 млн євро на підтримку діяльності медичних установ. Названу суму пожертвував колишній прем’єр-міністр країни, лідер партії «Вперед, Італія» Сільвіо Берлусконі. Про це йдеться в офіційному повідомленні політичного об’єднання в акаунті соціальної мережі Twitter.

Таким чином політик відгукнувся на відчайдушну заяву радника з питань добробуту області Ломбардія Джуліо Галлери, який заявив, що «в відділеннях інтенсивної терапії регіону практично не залишилося вільних місць».

Кошти, які пожертвував Сільвіо Берлусконі, підуть на будівництво відділень інтенсивної терапії на 400 місць, а також інші потреби, пов’язані з ушпиталенням та порятунком хворих на коронавірус.

Це не єдиний випадок, коли можновладці та світові знаменитості жертвують свої кревні на боротьбу з загальнопланетарною пандемією. Наприклад, як повідомлялося раніше, італійський модельєр Джорджіо Армані нещодавно надав кошти в розмірі 1,2 млн євро трьом лікарням в Мілані та Римі, а також Агентству цивільного захисту в якості допомоги для боротьби з епідемією коронавірусу.