У понеділок, 23 грудня, у Мілані фондом «Еріс Онлус» анонсовано безкоштовний концерт під відкритим небом. Знана організація не перший рік ефективно веде боротьбу з наркотичною та тютюновою залежністю, допомагаючи людям вибратися зі скрути. З 2013 року через неї пройшло більше 8 200 осіб, які успішно вилікувались.

У фінансуванні різдвяного заходу, що відбудеться біля Собору Різдва Діви Марії, велику роль відіграє муніципалітет Мілану, Італійський корпус допомоги та інші впливові організації.

У концерті під назвою «У цю чудову ніч» візьмуть участь 600 хлопчиків з початкової та середньої школи. Це хористи, набрані з 21 хору провінції Ломбардія. Вони півтори години співатимуть у супроводі дорослих на церковному подвір’ї Міланського собору. Репертуар дитячого хору складатиметься з традиційних колядок та сучасних різдвяних мелодій. Режисерами заходу є Вальтер Муто та Бенедетта Кастеллі.

З нагоди свята також буде організовано збір для фонду сім’ї та праці Міланської єпархії. П’єтро Марія Фарнеті, директор «Еріс Онлус», зауважує, що його організація давно працює з людьми, які перебувають у скруті через патологічну залежність, і серед них багато молоді. Ось чому члени фонду ініціювали концерт – це дасть молодим людям позитивний поштовх і змогу залучити всіх приєднатися до них на Piazza del Duomo.

Коментарі