На календарі уже зима, але погода поки що не лютує на повну силу, тому умови на автошляхах, включаючи стан покриття – доволі прийнятні для безпечного пересування транспорту. Але це все одно не дозволяє уникнути прикрих випадків, з-за яких страждають люди та техніка. Зокрема, 7 грудня на одній з вулиць Мілану було зафіксовано серйозну аварію.

Зранку, на бульварі Viale Egisto Bezzi, сміттєвоз лоб у лоб зіткнувся з рейсовим пасажирським автобусом. Обставини у ці прикрі секунди склалися вкрай несприятливо і трагічно – мало того, що автобус раптово виїхав на зустрічну смугу та зустрівся з перевізником сміття, так ще й у ці самі секунди дорогу переходила жінка, яку потім госпіталізували у стані коми.

Загалом у масштабній аварії постраждало вісімнадцятеро людей, включаючи нещасну, що переходила вулицю у роковий час. Шістьом з них медики швидкої надали допомогу на місці, а одинадцятеро було ушпиталено до лікарні. Стан кожного з постраждалих різний – від вкрай важкого до середньої ступені тяжкості.

Поліція перекрила дорогу, де стався інцидент, та продовжує з’ясовувати обставини трагедії. Автобус, за участю якого зафіксовано аварію, підпорядкований компанії АТМ, а сміттєвоз належить AMSA.