У ніч с 9 на 10 грудня на 361 кілометрі траси А4, що проходить через Падую, сталася моторошна аварія зі смертельним и наслідками. Через декілька хвилин після настання півночі, словенська цистерна, що перевозила пальне у напрямку Мілану, проігнорувавши дорожні знаки, на повній швидкості наскочила на вантажівки дорожніх робочих, що у цей пізній час виконували плановий ремонт шосе.

Незрозуміло, що стало причиною зіткнення, можливо водій цистерни заснув за кермом, з якоїсь причини втратив можливість керувати транспортним засобом або не помітив знаків на узбіччі. Зараз дізнатися про це буде проблематично, адже керманич, який перевозив небезпечний вантаж, загинув на місці.

До локації, де сталася аварія, відразу (за показами свідків – приблизно через 15 хвилин) приїхала пожежна команда – від удару цистерна перевернулася та запалала, мов смолоскип. На місці працювали вісім пожежних машин, що прибули з Падуї, Венеції та Вінченци. Загальними зусиллями сильний вогонь, який спричинило розлите дизельне паливо, вдалося загасити.

Внаслідок аварії, крім загиблого словенця – водія цистерни, госпіталізовано двох поранений італійців – дорожнього робітника та пожежника. Тільки під ранок вдалося загасити пожежу повністю – погодні умови для цього були надскладними. Обпечене тіло водія з великими труднощами дістали зі згорілої вщент цистерни. Загалом операція по гасінню тривала біля чотирьох годин поспіль, майже до ранку. Зараз на місті працюють співробітники ДАІ.

Коментарі