У Падуї відкрилася щорічна міжнародна виставка Auto e Moto d’Epoca 2019 для любителів та колекціонерів антикварних автомобілів і мотоциклів на будь-який смак. У відвідувачів увага розпорошується від великого розмаїття цікавих експонатів. Адже це унікальна можливість побачити разом таку численну кількість екслюзивних колекцій та моделей. 

Тут представлено широкий спектр авто: від старих елегантних до сучасних гоночних, як Pagani Huayra. Приковує погляди Itala 35/45 HP з MAUTO Турину. Це авто у 1907 році виграло рейд  від Пекіна до Парижу, лише за 60 днів проїхавши понад 16 тис. кілометрів між пустелями та мулевими доріжками.

Фонд Macaluso презентовано на виставці в Падуї двома абсолютними шедеврами автомобільного дизайну: Bizzarrini 5300 GT 1968 року та Ferrari 275 GTB / 4 1967 року. 
Представлені моделі  Zagato за останні сто років від клубу  Lancia, орендована колекція Museo Nicolis з Верони, чудовий Lancia Flaminia “Super Sport Zagato” 1965 року. 

Серед автодомів на увагу заслуговують французька марка Alpine, що повертається на ринок разом із легендарною  A110, королевою Монте-Карло. Презентована в Падуї також Dallara з історичним F382 та Dallara Stradale. І, звісно ж, сторічні Bentley, Ford із 60-х років бренду Transit та останні версії Custom Plug-In Hybrid, McLaren, Atelier Pagani, Seat e Porsche.

Цьогоріч на найбільшому європейському ринку автомобілів та мотоциклів у Падуї у продаж виставлено п’ять тисяч європейських моделей. Тут можна знайти все: від  Rolls Royce та Bentley 20-х років до великих спортивних автомобілів з 50-х та 60-х років, таких як Mercedes 300 SL та Ferrari Daytona до малих, але затребуваних авто машин, які творили історію. 

Крім чотирьохколісних на виставці експонуються понад 500 мотоциклів – від моделей часів наших прабабусь та дідусів до моделей 1980-х: історична ретроспектива сягає кінця минулого століття і далі. Можна придбати ідеально відреставровані мотоцикли або відремонтувати їх при допомозі експертів  історичних коліс.

Поміж різними марками, моделями, епохами та ціновими діапазонами кожен відвідувач виставки може знайти “власне” антикварне авто та мото.