4 900 000 блоків LEGO використовують для будівництва ста пам’яток в масштабі 1:20.

Ми з нетерпінням очікуємо відкриття в червні 2020 року нового італійського парку розваг LEGOLAND® Water Park. Це буде перша в Італії всесвіт з кольорових блоків “Лего”, аквапарк площею 15 000 квадратних метрів всередині Гардаленд, найвідомішого парку розваг країни.

Однією з визначних пам’яток, яка найбільше приверне увагу відвідувачів, безумовно, буде Miniland, де будуть представлені деякі з найвідоміших пам’ятників Італії в мініатюрі. Щоб виготовити їх буде потрібно 4 900 000 блоків LEGO.

 Всього в “Мініленде” відвідувачі зможуть побачити близько ста відомих пам’яток, побудованих в масштабі 1:20. Це будуть зовсім не маленькі будівлі: просто подумайте, що модель LEGO, яка представлятиме Міланський кафедральний собор, буде найвищим пам’ятником парку і буде перевищувати 3 метри у висоту, а та, яка буде представляти базиліку Святого Петра, буде мати ширину 5,6 метра.

Мініленд буде розділений на шість областей, їх розташують уздовж штучної річки і відвідувачі зможуть побачити їх, зробивши подорож на надувних плотах: це буде схоже на захоплюючу подорож уздовж Італії, зробленої повністю з блоків тисячі квітів.

«Пам’ятники були спеціально спроектовані для аквапарку LEGOLAND Gardaland, що робить італійський Miniland унікальним у світі», – сказав Лука Маріго, директор з продажу та маркетингу Gardaland.

Legoland буде розташований в районі, в даний час зайнятому театром PalaMagic.

Коментарі