У надзвичайній ситуації боротьби Італії з коронавірусом багатії країни кожний у власний спосіб долучаються до допомоги. Так, італійський виробник з історичними традиціями випікання кондитерських виробів на свята і для щоденного вжитку Giovanni Cova & C. двома важливими пожертвами підтримав фонд допомоги Fondazione Francesca Rava. 

Giovanni Cova & C. протягом багатьох років разом із Fondazione Francesca Rava допомагає в багатьох надзвичайних ситуація. Зокрема, таких як землетрус на Гаїті та в Центральній Італії. Зараз Giovanni Cova & C. вирішив допомогти Фонду у придбанні обладнання для нового диспансера Міланської поліклініки. Це дозволило лише за 2 тижні обладнати 16 нових ліжок, які одразу ж зайняли пацієнти.

Крім того, задля заохочення та надання надії лікарям і медсестрам, які в умовах надзвичайної ситуації боряться з коронавірусом, Giovanni Cova & C. вирішили подарувати свої великодні коломби персоналу Policlinico di Milano та відділенню COVID в лікарнях Ospedali Sacco у Мілані та Papa Giovanni XXIII у Бергамо. Загальна кількість коломб складає понад 4000.

“У надзвичайних ситуаціях вимірюються цінності цілої громади, – каже Андреа Муцці, власник IDB Group. – Підтримка Fondazione Francesca Rava сьогодні для нас є сильним сигналом, який об’єднує нас у бажанні сприяти здоров’ю наших співгромадян та співвітчизників”.

“Ми вдячні Giovanni Cova & C. та родині Муцці за те, що вони близькі до Fondazione Francesca Rava і в цій жахливій надзвичайній ситуації з конкретною допомогою для лікарень першої лінії, а також за додаткову увагу, яку вони хотіли запропонувати  лікарям та персоналу, даруючи свої смачні коломби як побажання відродження з нагоди наступного Великодня”, – зазначила Маріявітторія Рава, президент Фонду. 

А Український центр в Італії склав іменний список інших відомих італійських заможних доброчинців, які долучилися фінансово до боротьби з Covid-19.

✅Сім’я Аньєллі (володіє акціями “Ювентуса”, “Fiat”, “Chrysler” і “Ferrari”) пожертвувала 10 млн євро Департаменту цивільного захисту для підтримки і догляду за хворими в Турині та П’ємонте.
✅ Сім’я Бенеттон пожертвувала €3 млн лікарням у Мілані, Римі та Тревізо.
✅ Сільвіо Берлусконі (тричі прем’єр-міністр Італії і нині депутат Європарламенту) передав Ломбардії €10 млн на будівництво нової лікарні.
✅ Донателла Версаче виділила 200 000 доларів у відділення інтенсивної терапії лікарні Сан-Раффаеле в Мілані.
✅ Лука Гараволья (Виробник спиртних напоїв “Campari Group”) пожертвував €1 млн групі лікарень Fatebenefratelli Sacco в Мілані.
✅Міучча Прада і Патріціо Бертеллі склали пожертви відділенням інтенсивної терапії і реанімації трьох лікарень в Мілані: San Raffaele, Vittore Buzzi, Sacco.
✅ Нікола і Паоло Булгарі (Ювелірна компанія “Bulgari”) зробили пожертвування на адресу Інституту Спалланцани в Римі.
✅ Ремо Руффіні (Бренд спортивного одягу класу люкс Moncler) виділив €10 млн Ломбардії для будівництва нової лікарні, в якій буде більше 400 палат інтенсивної терапії.
✅Массімо Моратті (основний акціонер і колишній гендиректор “Saras”, найбільшої італійської нафтопереробної компанії) пожертвував приблизно €200 000) лікарні Azienda Ospedaliera G. Brotzu, розташованій на Сардинії і надав допомогу лікарням Fatebenefratelli Sacco і Niguarda в Мілані.
✅Доменіко Дольче і Стефано Габбана зробили внесок, розмір якого не розкривається, на адресу Університету Уманитас в Мілані на розвиток досліджень реакції імунної системи на COVID-19.
✅ Ренцо Россо. Фонд “Only the Brave” магнат модної індустрії Р. Россо збирає пожертви для допомоги лікарням у маленьких містах Італії, які отримують менше підтримки, ніж установи в Мілані та Римі.
✅Джузеппе Де Лонгі. Виробник кавоварок оголосив, що буде підтримувати своїх співробітників.
✅ Франческо Кальтаджироне пожертвував €1 млн Інституту Спалланцани і Університетській клініці імені Агостіно Джемелли в Римі.
✅ “Pirelli” та інші виробники шин для чемпіонату «Формули-1» пожертвували 750 тисяч євро на дослідження!
✅ Кьяра Ферраньї (блогер і дизайнер) запустила кампанію по збору коштів для підтримки медичної галузі. Їй вдалося зібрати вже близько 5 мільйонів доларів.
✅Джорджіо Армані пожертвував італійським лікарням 1,25 мільйона євро. Він також викупив смуги в 60 італійських газетах (La Stampa, Corriere della Sera, La Repubblica, Il Giornale і Il Sole 24 Ore, Corriere dello Sport) щоб написати листа до працівників системи охорони здоров’я Італії: “Дуже зворушливо бачити, як глибоко ви зайняті своєю роботою, незважаючи на труднощі, і які зусилля прикладаєте – тепер весь світ про них знає. Я думаю, що мої відчуття також пов’язані з моїм власним бажанням стати лікарем, коли я був юним і шукав свій шлях. Вся компанія “Giorgio Armani” хоче підтримати всіх вас, від носія до медсестри, від сімейного лікаря до всіх фахівців у цьому секторі. Я особисто хочу висловити вам свою підтримку”. 

Коментарі