Нещодавно Італію вразила смерть 10-річної дівчинки, яку знайшли без свідомості у ванній кімнаті з телефоном у руках. Що це було: самогубство чи виконання популярного інтернет-челенджу? Шокуючий випадок набув розголосу. У результаті італійська прокуратура розпочала справу по доведенню до самогубства.

Tik-Tok вбиває?

Блокування акаунтів у Італії стосується користувачів, які не вказали свій вік або вказали його невірно. У останні роки Tik-Tok став мегапопулярним у всьому світі. Але не для всіх підлітків він корисний. Не встигла відійти хвиля обурення після того, як один з блогерів на You Tube у прямому ефірі вбив свою подругу, як з’явилася нова, вражаюча історія.

Коли батьки прийшли додому, то застали свою доньку без свідомості. Співробітники швидкої допомоги намагалися реанімувати дівчинку, але нічого зробити не змогли – дитина померла. Є версія, що дівчинка-підліток виконувала інструкції, які були подані у «Тік-Току», а саме – модний нині челендж з навмисного удушення.

У свою чергу, адміністрація «Тік-Току» заперечила наявність на своїх сторінках подібного контенту та завірила, що всі відео ретельно фільтруються перш ніж потрапити до мережі. Також вони висловили співчуття родині загиблої та пообіцяли з свого боку взаємодіяти зі слідством.

Коментарі