Сьогодні число заражень COVID-19 у Італії раптово зросло. Що стало причиною сплеску – невідомо, але факт залишається фактом. Незважаючи на майже знятий карантин, на території країни діють деякі правила, обов’язкові до виконання. Наприклад, не можна відмовлятися від температурного скринінгу, знаходитися занадто близько до чужих людей, ігнорувати носіння масок та рукавичок. Та чи всі виконують ці приписи у реальному житті?

Глобальне покращення, локальне погіршення: неоднозначна ситуація п’ятниці

Число випадків зараження коронавірусом в Італії за добу зросло на 518 до 234 531 особи, свідчить зведення служби цивільної оборони. Напередодні зростання кількості інфікувань склало 177 випадків, що стало найменшим показником з кінця лютого. Нинішній приріст, навпаки, найвищий за тиждень: 29 травня було зареєстровано 516 заражень.

Видужали від коронавірусу 1 886 чоловік за добу, таким чином, число досягло 163 781 особи. При цьому в останні дні темпи одужань чомусь сповільнилися.

Проте, у глобальному сенсі, число жителів Італії, заражених коронавірусом на даний момент, продовжує впевнено падати – за добу їх стало менше на 1 453 людини. Наразі зараження новою інфекцією зафіксовано у 36 976 осіб. Кількість загиблих внаслідок інфікування COVID-19 за добу зросла на 85 до 33 774 випадків. У четвер повідомлялося про 88 нових жертв.

Нові інфікування не зафіксовані в чотирьох з 20 областей Італії. Звертає на себе увагу добове зростання заражень в Ломбардії, де зареєстровано 402 інфікування. Особливо цифра вражає на контрасті: напередодні там було зафіксовано всього 84 випадки. Що це – зарано знятий карантин, чи масове недотримання елементарних правил дистанціонування та дезінфекції? Час покаже!

Коментарі