Нещодавно Джузеппе Конте виступав на 75-й сесії Генеральної Асамблеї ООН, де, зокрема, зазначив, що пандемія – а не вирок, а, навпаки, можливість вдалого старту. Вам не почулося, прем’єр Італії дійсно вважає, що коронавірусні атаки перетворять наш світ на місце для більш кращого життя, ніж те, що було раніше. Це не відкат назад, а поштовх вперед. Ймовірно, подібна риторика від сильних світу цього буде спостерігатися все частіше.

Блискуча промова Джузеппе Конте

Зокрема, італійський прем’єр висловив декілька дуже важливих тез, розуміння яких дозволить людству швидше перебудувати життя, згідно з умовами, що змінилися. Конте заявив, що нерозумно чекати повернення минулого «простого» існування – потрібно формувати новий світогляд, вчитися використовувати інноваційні технології, словом, активно вливатися у суспільство після коронавірусного апгрейду.

Основною думкою виступу Джузеппе Конте стала наступна теза: перемога над пандемією не повинна співпадати з очікуваннями повернутися до так званого нормального життя, бо та реальність, яка існувала до вірусної загрози, була далеко не ідеальною, тому у землян з’явилася можливість створити кращі умови для більш ефективного розвитку усіх верств суспільства.

Звичайно, зробити це буде нелегко, особливо для громадян старшого віку, які вже зараз сумують за минулим. Їм доволі важко інтегруватися в умови сучасності, потоваришувати з інтернет-технологіями, але ігнорування нових можливостей просто відкине людину назад, не дозволивши їй увійти у нормальний ритм життя.

Тож, змінюймося, бо потяг прогресу чимдуж мчить вперед, не чекаючи нікого!

Коментарі