Жахливий випадок стався у знаній в’язниці Ребіббіа – один з ватажків Коза Ностри, що відбував там пожиттєвий термін ув’язнення, під час обшуку відкусив палець охоронцю. Звучить вельми дико, проте, це абсолютний факт. Причому сама резонансна подія сталася два місяці тому, але суспільство було проінформовано про це тільки зараз. Чому так пізно? Для того, щоб перешкодити уряду Італії звільнити декількох мафіозі у зв’язку з пандемією – подібна риторика неодноразово звучала у виступах деяких посадовців. На щастя, враховуючи останні події, Міністерств юстиції переглянуло це необдумане рішення.

Лють, що виходить за межі розумного

Ватажок сицилійської мафії на ім’я Джузеппе Фанара, що входить до клану Коза Ностри, під час обшуку його камери неочікувано напав на сімох охоронців. Конфлікт переріс у бійку. Тоді Фанара, недовго думаючи, відкусив одному з охоронців мізинця. З огляду на те, що відкушене ніде не знайшли, адміністрація в’язниці зробила  невтішний висновок – скоріше за все, палець було з’їдено!

Після такого незрозумілого та жорстокого вчинку, чоловіка було переведено у в’язницю Сассарі на Сардинії, що відрізняється від інших більш суворим режимом. Щоб вгамувати канібала, охоронцям знадобилося декілька годин! Звідси питання: чи можна відпускати з в’язниць неврівноважених злочинців з покаліченою психікою? Італійське суспільство неодноразово публічно виступало проти подібних рішень, маючи надію, що уряд дослухається до здорового глузду.

Коментарі