Регіон Ломбардія дозволяє відновити роботу відкритих ринків, починаючи з 29 квітня, але лише з дотриманням заходів безпеки. 

Однак окремі муніципалітети дозволять відкрити той чи інший ринок, обмежившись єдиним продажем харчових продуктів та гарантуючи наявність та дотримання всіх заходів санітарної безпеки, передбачених урядом та різними постановами. І на виклик часу народжується також посада Covid менеджера.

Президент регіону Ломбардія Аттіліо Фонтана нещодавно підписав розпорядження, в якому надає вказівки на повторне відкриття відкритих ринків, заплановане на середу 29 квітня. Муніципалітети можуть дозволити відкриття одного або декількох відкритих ринків, але серед нових передбачених правил їм також доведеться визначити фігуру Covid Manager.

Covid менеджером може бути чиновник чи співробітник місцевої поліції, якому присвоєно це звання. Його завданням буде координувати на місці персонал та волонтерів цивільного захисту, щоб забезпечити дотримання всіма, як замовниками, так і операторами ринку, заходів, передбачених постановою.

Також було обговорено ресторанний сектор. Массімо Серторі, радник місцевих органів влади, пояснив, що вони намагаються підвищити поінформованість уряду, щоб знову почали працювати не тільки ті, хто має правильний код Ateco, але перш за все ті, хто може гарантувати дотримання норм охорони здоров’я та безпеки. Щодо ресторанних страв d’asporto, це також може бути організовано.

Коментарі