В часи пандемії люди, на жаль, гинуть не тільки від коронавірусних пневмоній, але й по причині агресії, злоби та жадібності злочинців, що бажають розжитися чужим добром. Сьогодні вночі сталася резонансна трагедія за участю двох поліцейських та грабіжників-невдах. Сумний фінал: один поліцейський загинув, другого поранено.

Кримінальні хроніки на Калата Каподічіно

Нічна подія протікала блискавично: після того, як бандити безуспішно намагалися примусити банкомат Аграрного кредитного банку віддати готівку, поліцейський патруль, що проїздив поряд, здійснив спробу заблокувати автомобіль злочинців. В результаті ті вирішили протаранити машину карабінерів – удар був такої сили, що з поліцейського авто навіть вилетів двигун.

Після аварії бандитів заарештували, один поліцейський виявився важко пораненим, а іншого медики так і не змогли врятувати. Чоловікові було 37 років, звали його Паскуале Апікелла. Вдома в нього залишилась дружина і двоє діточок, одному з яких всього декілька місяців, а другому шість років. У поліції поліцейський працював з 2014 року та починав зі штабної служби у Мілані. Потім, з 2017 року, чоловік перейшов до департаменту Неаполя. Колеги висловлюють щирі співчуття сім’ї та близьким загиблого.

Коментарі