У Італії стартувала компанія по відстороненню від виконання службових обов’язків медичних співробітників, які досі не зробили щеплення від коронавірусу. Як тільки препарат від коронавірусної інфекції з’явився на території Апеннін, відразу було сформовано списки лікарів, медсестер та інших робітників санітарної сфери, а також масово відправлено запрошення на вакцинацію.

Що чекає невакцинованих медиків в Італії?

Справа в тому, що згідно декрету по боротьбі з розповсюдженням Сovid-19 від 1 квітня 2021 року, планується обов’язкова вакцинація співробітників медичної сфери (навіть провізорів). У разі, якщо людина відмовляється від щеплення, то їй можуть запропонувати іншу роботу на безконтактний основі з колегами та пацієнтами, але тільки за умови наявності такої діяльності.

Таким чином, якщо роботи немає, то медпрацівника відсторонять від займаної посади або відправлять у неоплачувану відпустку. Федерація медичних працівників та їх колеги з Асоціації медсестер повністю згодні з цією директивою. Але окремі особи вирішили боротися за свої права в суді, адже звільнених медиків стає все більше.

Представникам інших професій поки що хвилюватися не потрібно – вакцинація обов’язкова тільки для медпрацівників.

Коментарі