Не встигли венеціанці оговтатися після споглядання купання у стилі ню, яке кілька місяців тому влаштували німецькі туристи у Гранд-каналі, як знову знявся гучний скандал. Причому і на цей раз за участю мандрівника з Німеччини. Дивний збіг чи вже закономірність?

Порушник залишився без екскурсії

Декілька днів тому німецький турист вирішив здійснити приємну прогулянку річковим трамвайчиком Вапоретто. Як водиться, він надягнув маску та зійшов на борт. Яка муха потім вжалила любителя принад Венеції, але маску він чомусь вирішив зняти. На багаточисельні вмовляння не робити цього і одягти засіб захисту на обличчя, турист голосно реготав та намагався знущатися з пасажирів за допомогою неприпустимих жартів.

Кінець кінців, терпець людей урвався і на найближчій зупинці німця просто силоміць виштовхали з трамвая. Причому команда катеру теж не була проти того, щоб провчити баламута. Недисциплінований турист настирно продовжував намагання зійти на борт річкового трамваю, але безуспішно. Один з розлючених пасажирів, кремезний чоловік, постійно відштовхував німця, так і не давши йому можливості продовжити мандрівку.

Згідно з італійськими законами, масочний режим досі зберігається в приміщеннях та суспільно-громадському транспорті. Можуть не носити масок тільки діти до шестирічного віку та інваліди, яким подібне протипоказано.

Коментарі