Як замаскувати таблетку гашишу в шоколадний батончик? Просто прикріпити до нього ярлик найвідомішого виробника солодощів і кондитерських виробів Kinder. Так зробили наркоторговці, які зупинилися в Турині. У них знайшли 85-грамову гашишну паличку, на яку була наклеєна марка відомого виробника шоколаду.

Це могло б скидатися на жарт, а наївність цього трюку могла б викликати усмішки, якби у “медалі” не було іншої сторони. Насправді замаскований під шоколадний батончик Kinder гашиш – спроба двох заарештованих молодиків ошукати поліцію з метою незаконної торгівлі наркотиками. Геніальний винахід не спрацював, оскільки правоохоронці швидко “розкусили”, що в затриманих осіб – наркотики, а не шоколад.

Двоє молодих наркоторговців – двадцяти восьми і сімнадцяти років не новачки в цій справі, а тому їм це не зійшло з рук. Обох затримали в рамках триваючої ревізії Principe Oddone у Турині і одразу ж заарештували. Бо таки було за що! Крім відомого шоколадного батончика чи то пак замаскованих під нього наркотиків, спритні молодики зберігали 32 пачки кокаїну у колісних дугах припаркованого автомобіля.

Коментарі