На сьогодні Італія більше не на другому місці по розповсюдженню COVID-19 – цей щабель посіла Іспанія. Число госпіталізованих з коронавірусом у Італії знизилося вперше з початку епідемії, а число жертв зросло на 525 і досягло 15 887 осіб. В останній раз зростання менш ніж 600 хворих за добу реєструвалося 19 березня. Такі дані випливають з заяви голови служби цивільної оборони країни Анджело Борреллі.

Життєстверджуючий звіт Анджело Борреллі

В суботу був зареєстрований 681 летальний випадок, днем ​​раніше – 776. Борреллі зазначив, що станом на п’яте квітня відмічаються два позитивних показники – поступово знижується кількість госпіталізованих у звичайних відділеннях та боксах інтенсивної терапії, а також число нових інфікованих більше не переходить рубіж у 3 тисячі, тоді як кількома днями раніше ця цифра становила 3,5 тисячі заражених на добу.

За вчора реанімацію покинули ще 17 важких хворих. Число звичайних госпіталізованих теж знизилося вперше від 7 березня.

За словами Борреллі, загальне число випадків зараження, включаючи померлих і вилікуваних, досягло 128,9 тисячі. В суботу цей же показник становив 124,6 тисячі людей

Як повідомив президент Вищого інституту охорони здоров’я (ISS) Сільвіо Брузаферро, якщо дані щодо уповільнення зростання заражень підтвердяться, можливо буде приступити до наступної фази боротьби з пандемією – вжиття заходів по підтримці поширення інфекції на низькому рівні.

Коментарі