В той час, коли у Італії ще вирувала перша хвиля пандемії, було винайдено цікавий апарат для захисту лікарів від інфікування Сovid-19. Адже всім відомо, що саме вони першими приймають удар хвороби. І ось зараз пристрій, нарешті, було введено у експлуатацію. Диво-кабіна здатна ефективно захистити лікарів під час транспортування хворого до медичного закладу.

Антивірусна кабіна: Сovid-19 не пройде

Ідея народилася у період ізоляції, з лютого по травень – саме тоді число заражених вірусом серед медичного персоналу просто зашкалювало. Авторство належить компанії під назвою «Стім технолоджи», з Медесано. Ця фірма є світовим лідером у сфері проектування і виготовлення системи екстреної допомоги.

Кабіна являє собою захисний купол, де повітря, яке надходить у біологічний контейнер, очищується за допомогою спеціальної системи фільтрації із батарейним живленням. Використання пристрою дозволить відмінно захистити лікарів та медичних сестер від інфікування (https://youtu.be/yLO-kZqx-KA).

Але як же контактувати з пацієнтом? Це можна зробити, не порушуючи умов ізоляції, адже з кожного боку кабіни є чотири продовгуваті рукави, котрі забезпечують вільний доступ до хворого, не заражаючи при цьому лікаря.

У найближчі місяці планується  введення у експлуатацію близько сотні антивірусних кабін.

Коментарі